a Mateřská škola

tel.
další kontakty

O naší škole

Základní škola Emy Destinnové je úplnou základní školou se všemi ročníky 1. – 9. Co do počtu žáků je největší základní školou obvodu Praha 6. Ve dvou budovách se vyučuje okolo 900 žáků.

Hlavní budova na náměstí Svobody je sídlem 3. – 9. ročníků včetně oddělení školní družiny pro 3. – 5. ročník, školního klubu pro žáky 2. stupně, mnoha kroužků a moderní školní jídelny. V budově v Českomalínské ulici jsou ročníky 1. – 2. a oddělení školní družiny pro tyto třídy včetně kroužků.

Škola je velmi dobře vybavená. Jedná se především o učebny určené pro výuku cizích jazyků, počítačové učebny, hudebně-dramatickou třídu, dvě tělocvičny, taneční sál, učebnu fyziky, chemie, zeměpisu, přírodopisu a školní kuchyňku. K vlastnímu vybavení pak patří velké množství interaktivních tabulí, počítačů, tabletů a dataprojektorů, žákovské a učitelské knihovny.

více informací

Aktuálně

Každý den se u nás ve škole něco děje. Nejdůležitější aktuality a události naleznete zde. Nezapomeňte se také podívat na aktuality na stránkách jednotlivých tříd.

všechny aktuality
5.
únor

Objednávání obědů

Upozornění pro strávníky: oběd na pondělí 5. 2. 2018 se objednává nejpozději ve čtvrtek 1. 2. 2018 do 14.30 více

24.

Předškolák

Ledové království, na toto téma se mohou těšit účastníci druhého setkání v rámci Předškoláka. Přihlaste se také! více

7.
leden

Zápis a den otevřených dveří

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2018/19 se bude konat ve dnech 10. a 11. dubna 2018 od 14.00 do 18.00 na hlavní budově školy nám. Svobody 3/930. více

2.

Indiánské léto (MŠ)

Prožijte s námi týden plný zážitků, indiánských her, rytmické hudby, barevného tvoření a odpočinku v Teepee v naší indiánské vesnici. více

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách.