a Mateřská škola

tel.
další kontakty

O naší škole

Jsme škola otevřených možností, která žákům poskytuje:

• intenzivní výuku cizích jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština a ruština)
  • kvalitní přípravu na další studium na středních školách
  • výjezdy do zahraničí v rámci výuky jazyků
  • výjezdy do škol v přírodě s náplní zdravého životního stylu a ekologické výchovy
  • množství atraktivních kroužků pro kvalitní naplnění volného času
  • estetickou výchovu, začleněnou do všech činností
  • soutěže vědomostní, sportovní i umělecké
  • projekty v rámci školy i jednotlivých tříd
  • péči o individuální rozvoj osobnosti dítěte
  • pomoc psychologa a speciálního pedagoga

více informací

Aktuálně

Každý den se u nás ve škole něco děje. Nejdůležitější aktuality a události naleznete zde. Nezapomeňte se také podívat na aktuality na stránkách jednotlivých tříd.

všechny aktuality
Ilustrativní obrázek aktuality Předškolák 19.

Předškolák

První setkání se neslo pod názvem „Podzimní hrátky“. více

Ilustrativní obrázek aktuality Městský žákovský parlament 2.

Městský žákovský parlament

První setkání Městského žákovského parlamentu proběhlo dne 1.11.2018. Poprvé v tomto školním roce se tak setkali předsedové a místopředsedové školních žákovských parlamentů ze všech škol Prahy 6. více

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.