British Council - jazykové YLE zkoušky

12. 3. 2019

V červnu 2019 se ve spolupráci s British Council mohou naši žáci zúčastnit mezinárodních zkoušek YLE - ve třech jazykových úrovních STARTERS, MOVERS, FLYERS.

Závazná přihláška ke stažení zde.

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ