Madrid 2017

Jako každoročně i letos pořádala naše škola ve spolupráci s partnerskou školou Colegio-Estudio v Madridu výměnný pobyt dětí 6. a 7. ročníku. Jeden týden strávily děti ze Španělska v Praze a další týden prožily naše děti v rodinách a ve škole v Madridu.

Navštívili jsme spoustu madridských památek, světoznámou galerii Prado a královský palác El Escorial. Byli jsme pozváni na nádherné ohnivé flamenco, poobědvali jsme v typické španělské restauraci v centru města, v chocolatería jsme si pochutnali na horké čokoládě a španělských churros...

Cílem tohoto pobytu bylo zdokonalení se ve španělštině a poznávání španělského místního i rodinného prostředí, zvyklostí i gastronomie. Pobyt se velmi vydařil a určitě se rádi budeme do Madridu znovu vracet.

Bronislava Sochorová

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.