Nápad pro šestku

Chybějící posezení? Příjemnější čekání? Oživení prostoru? Hlasujte pro Chill-out zónu a rozhodněte o budoucnosti okolí naší školy...

CHILL-OUT ZÓNA, jedná se o ideu vzniku prostoru s lavičkami, stolečky a stoličkami, který by zabíral část zelené plochy před budovou školy. Zde by se mohli lidé setkávat, pohovořit, odpočinout si. Rodiče, babičky a dědečkové, kteří chodí své ratolesti každý den do školy vyzvedávat, by tak mohli využít toto místo při čekání.

Mám nápad pro Šestku je projekt participativního rozpočtu, pro Prahu 6. Z celkového rozpočtu městské části pro rok 2017 bylo vyčleněno 5 miliónů korun na úpravy veřejných prostranství. Obyvatelé měli možnost navrhovat a v tuto chvíli i rozhodovat, na jaké návrhy, úpravy a nápady budou tyto peníze použity. Celkem se sešlo 38 nápadů, které postoupily do fáze hlasování a mezi nimi jeden, který se přímo týká naší školy (více o návrhu zde).

Pro vstup do hlasovací aplikace je potřeba uvést PIN kód, který Vám bude zdarma zaslán na mobilní telefonní číslo. Číslo slouží pouze pro autorizaci a všechny informace, které zadáváte, jsou anonymizované. Hlasování je určené pro osoby starší 15ti let, které bydlí, pracují nebo dlouhodobě využívají veřejná prostranství na území MČ Prahy 6. Hlasovat můžete v období od 1. do 15. června 2017.

HLASOVÁNÍ ZDE

Kalendář akcí

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.

Videoprohlídka

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové