Úspěšný žák

Dne 7. června 2017 proběhlo v Písecké bráně vyhlášení a předání ocenění „Úspěšný žák“ žákům základních škol městské části Prahy 6.

Vedení školy Emy Destinnové ocenilo žáky:

Kryštof Míča – žáka 5. třídy za reprezentaci v soutěžích v anglickém jazyce a matematice,

Leona Sedlářová – žákyně 5. třídy, reprezentuje a získává ocenění i z celostátních pěveckých soutěží,

Soňa Šaginjanová – žákyně 9. ročníku za úspěšnou reprezentaci na olympiádách z anglickém a francouzském jazyce.

Všem srdečně gratulujeme.

Vybraným základním školám, která splnila daná kritéria bylo předáno pro šk. rok 2017/2018 statut „Excelentní jazyková škola“, který převzal ředitel školy Mgr. Ota Bažant.

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.