Školní zájezd do Regensburgu 7.6.2017

Oblíbený zájezd školáků ze 6. - 9. ročníku, kteří se učí němčinu, se uskutečnil ve středu 7.6.2017. Mladší i nejstarší žáci naší školy si prohlédli nejvýznamnější pamětihodnosti města, seznámili se historií i současností Regensburgu, využili i možnost samostatně jednat v němčině (nákupy, občerstvení) a strávili téměř dvě hodiny v aquaparku Westbad. Akce se dětem líbila, všichni se ve zdraví vrátili k večeru do svých pražských pelíšků...

TD

video zde

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.