Den integrovaného záchranného systému

V úterý 20. června se na naší škole sešly všechny složky IZS a mohl tak proběhnout „Den integrovaného záchranného systému“.

Děti se postupně seznámily s prací všech složek. Hned na úvod viděly práci policejního psa. Poté si vyzkoušely resuscitovat pod vedením lektorky z Červeného kříže, besedovat mohly o práci Policie ČR a poslechly si, jak postupovat v krizových situacích. Dále si měly možnost prohlédnout vybavení vojenské policie i pražských hasičů.

video zde

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.