Bronzový úspěch v rámci Poháru Prahy 6

Ve čtvrtek 15. června proběhlo v budově Úřadu městské části Praha 6 slavnostní zakončení a předávání pohárů v rámci soutěže Pohár Prahy 6.

Jednalo se již o 15. ročník sportovních soutěží pro děti ze základních škol a víceletých gymnázií, které sídlí na území naší městské části. Do letošního ročníku se zapojilo celkem 20 škol s rekordním počtem závodníků, kterých bylo celkem 5 500. Zahájení se zúčastnil starosta Ondřej Kolář (TOP 09) a ceny předával radní pro sport a volný čas Libor Bezděk.

Seznam oceněných škol:
1. místo – ZŠ Petřiny Jih
2. místo – ZŠ Bílá
3. místo – ZŠ Emy Destinnové
4. místo – ZŠ Červený vrh
5. místo – ZŠ Pod Marjánkou

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.