Zájmové kroužky a program "Aktivní město"

Seznam všech nabízených kroužků pro školní rok 2017/18

Zájmové kroužky 2017/18

Přihlašování do kroužků bude zahájeno dne 7. 9. 2017 od 9:00 hodin a ukončeno dne 11. 9. 2017 ve 12:00 hodin. Až poté budou uvedeny pokyny k platbě kroužků, informace vyvěsíme na webových stránkách školy, pravděpodobně v týdnu 18. - 24. 9. 2017!

Aktivní město

Městská část Praha 6 vám přináší program "Aktivní město", který vám umožní získat finanční příspěvek na pravidelné sportování a různé kroužky vašich dětí.

Pokud vás informace zaujala, navštivte stránky www.aktivnimesto.cz zde

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.