Zájmové kroužky a program "Aktivní město"

Seznam všech nabízených kroužků pro školní rok 2017/18

Zájmové kroužky 2017/18

Přihlašování do kroužků bude zahájeno dne 7. 9. 2017 od 9:00 hodin a ukončeno dne 11. 9. 2017 ve 12:00 hodin. Až poté budou uvedeny pokyny k platbě kroužků, informace vyvěsíme na webových stránkách školy, pravděpodobně v týdnu 18. - 24. 9. 2017!

Aktivní město

Městská část Praha 6 vám přináší program "Aktivní město", který vám umožní získat finanční příspěvek na pravidelné sportování a různé kroužky vašich dětí.

Pokud vás informace zaujala, navštivte stránky www.aktivnimesto.cz zde

Ředitelské volno

Provoz MŠ sloučen na hlavní budovu od 7 - 17 hod. podle písemně přihlášených dětí, se stravou. Provoz ŠD 1.st. sloučen na budovu Českomalínská od 6.30 - 18.00 hod. podle písemně přihlášených žáků, bez stravování.