Zájmové kroužky a program "Aktivní město"

Seznam všech nabízených kroužků pro školní rok 2017/18

Zájmové kroužky 2017/18

Přihlašování do kroužků bude zahájeno dne 7. 9. 2017 od 9:00 hodin a ukončeno dne 11. 9. 2017 ve 12:00 hodin. Až poté budou uvedeny pokyny k platbě kroužků, informace vyvěsíme na webových stránkách školy, pravděpodobně v týdnu 18. - 24. 9. 2017!

Aktivní město

Městská část Praha 6 vám přináší program "Aktivní město", který vám umožní získat finanční příspěvek na pravidelné sportování a různé kroužky vašich dětí.

Pokud vás informace zaujala, navštivte stránky www.aktivnimesto.cz zde

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...