Zahájení školního roku

Dne 4. 9. 2017 proběhlo slavnostní zahájení školního roku 2017/18.

Do 1. ročníku přišel přivítat nové prvňáčky i jejich rodiče pan radní, zástupce starosty MČ Praha 6 Mgr. Jan Lacina, ředitel školy Mgr. Ota Bažant a paní zástupkyně Mgr. Jitka Dvořáková. Prvňáčkům i rodičům popřáli mnoho krásných školních zážitků i úspěchů.

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách.