Zahájení školního roku

Dne 4. 9. 2017 proběhlo slavnostní zahájení školního roku 2017/18.

Do 1. ročníku přišel přivítat nové prvňáčky i jejich rodiče pan radní, zástupce starosty MČ Praha 6 Mgr. Jan Lacina, ředitel školy Mgr. Ota Bažant a paní zástupkyně Mgr. Jitka Dvořáková. Prvňáčkům i rodičům popřáli mnoho krásných školních zážitků i úspěchů.

Ředitelské volno

Provoz MŠ sloučen na hlavní budovu od 7 - 17 hod. podle písemně přihlášených dětí, se stravou. Provoz ŠD 1.st. sloučen na budovu Českomalínská od 6.30 - 18.00 hod. podle písemně přihlášených žáků, bez stravování.