Zahájení školního roku

Dne 4. 9. 2017 proběhlo slavnostní zahájení školního roku 2017/18.

Do 1. ročníku přišel přivítat nové prvňáčky i jejich rodiče pan radní, zástupce starosty MČ Praha 6 Mgr. Jan Lacina, ředitel školy Mgr. Ota Bažant a paní zástupkyně Mgr. Jitka Dvořáková. Prvňáčkům i rodičům popřáli mnoho krásných školních zážitků i úspěchů.

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.