Aktivní město

!!!Prodloužený termín!!! Potvrzení objednávky pro dotaci na kroužky, které jste získali z ÚMČ P6 - Aktivní město, můžete doručit k hospodářce školy do 31. 11. 2017 do 14.00. Základní škole zaplatíte plnou cenu kroužku a po vyřízení žádosti o dotaci ze strany školy, vám bude příspěvek vrácen na účet.

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.