Předškolák: Veselé Velikonoce

Ve středu 21.3. jsme se opět sešli s  předškoláky . Tentokrát na téma "Veselé Velikonoce". Naučili jsme se správně držet tužku, vyzkoušeli si postřeh, naučili se básničku, procvičili počty, dokreslili beránkům na tabuli srst a vyrobili velikonoční kraslici.

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací  zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy. Přihlaste se co nejdříve.

Přihlášky: radka.fajmanova@zsemydestinnove.cz

V lednu jsme se opět sešli s našimi předškoláky. Posbírali jsme rozbité střípky, z nich vykouzlili sněhové vločky, které jsme pečlivě přepočítali a na závěr z nich poskládali ledové království. Samozřejmě nechyběla ani zimní písnička a taneček.

V listopadu jsme se poprvé setkali s předškoláky a s podzimním skřítkem.
Během setkání se děti naučily básničku, uvařily povidla na zimu, přepočítaly zásoby ve spižírně a vyrobily si listového skřítka.

22. 11. 2017  Podzimní skřítek

24. 1. 2018  Ledové království

25. 1. 2018  Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky 10-12 hod. v Českomalínské (na tento termín není nutné rezervovat místa).

21. 3. 2018  Veselé Velikonoce

Předškolák 2016/17

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno