Předškolák

V listopadu jsme se poprvé setkali s předškoláky a s podzimním skřítkem. Během setkání se děti naučily básničku, uvařily povidla na zimu, přepočítaly zásoby ve spižírně a vyrobily si listového skřítka.

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací  zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy. Přihlaste se co nejdříve.

Přihlášky: radka.fajmanova@zsemydestinnove.cz

22. 11. 2017  Podzimní skřítek

24. 1. 2018  Ledové království

25. 1. 2018  Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky 10-12 hod. v Českomalínské (na tento termín není nutné rezervovat místa).

21. 3. 2018  Veselé Velikonoce

Předškolák 2016/17

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.