Pohár Prahy 6

I v letošním roce jsme se naplno pustili do sportovních klání Poháru Prahy 6. Již za sebou máme soutěž v aerobiku, atletický čtyřboj, přespolní běh, plavání, fotbal, florbal, stolní tenis..

• Mladší žáci na florbalovém turnaji nezaváhali. Kluci si poradili se všemi soupeři a postoupili do finálové skupiny pro Prahu 6. Pokud zopakují skvělé výkony, mohou pomýšlet na postup do celopražského finále.

• Starší a mladší žákyně se účastnily florbalového turnaje Prahy 6. Starší žákyně  vybojovaly medaile a pohár za 3. místo, na mladší žákyně zbylo nepopulární 4. místo.

• Starší žáci vybojovali 3. místo v Poháru Prahy 6 ve stolním tenisu.

• Chlapci 6.-7. a 8.- 9. tříd se zúčastnili fotbalového turnaje, kde byli velmi kvalitními protivníky pro všechny soupeře. Ve velmi silné konkurenci však na postup nedosáhli.

• Velmi úspěšní jsme byli na závodech v plavání, kdy jsme stáli na stupních vítězů hned patnáctkrát!

1. místo Anežka Matějková (ml. žákyně) 50m prsa

1. místo Kateřina Váňová (ml. žákyně) 25m motýlek

1. místo Anna Roznětinská (starší žákyně) 25m motýlek

1. místo Anna Vraštiáková (starší žákyně) 50m volný způsob

1. místo Jakub Můller (mladší žák) 50m znak

1. místo Kryštof Lisý (starší žák) 50m znak

2. místo Barbora Langerová (starší žákyně) 50m znak

2. místo Matěj Friedrich (starší žák) 50m prsa

3. místo Šimon Beránek (starší žák) 50m prsa

Štafety

1 místo: 4x 25m polohová štafeta mladší žákyně

1. místo: 4x 25m plohová štafeta starší žákyně

1. místo: 4x 25m plohová štafeta starší žáci

2. místo: 6x.50m volný způsob mladší žákyně

2. místo: 6x.50m volný způsob starší žáci

3. místo: 6x 50m volný způsob mladší žáci

• Na přespolním běhu "Okolo Džbánu" jsme si rozhodně ostudu neudělali. Druhé místo v celkovém pořadí obsadily kategorie mladších i starších žáků a starší žákyně skončily na dělené druhé-třetí pozici. V individuálním pořadí nejlépe dopadla na 2. místě Kateřina Váňová (ml. žákyně)

• V atletickém čtyřboji se naši žáci a žákyně umístili na 6. místě ze 13 přihlášených škol Prahy 6. Kategorie byly rozděleny na mladší a starší žactvo a body se sčítaly dohromody.

• Uvodní soutěží je každoročně aerobik. Dívky I. a II. stupně bojovaly v silné konkurenci. Na krásném 2. místě se umístila Kateřina Filipovská z 5. C.

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.