Pohár Prahy 6

I v letošním roce jsme se naplno pustili do sportovních klání Poháru Prahy 6. Již za sebou máme soutěž v aerobiku, atletický čtyřboj, přespolní běh, plavání, fotbal, florbal, stolní tenis..

• Mladší žáci na florbalovém turnaji nezaváhali. Kluci si poradili se všemi soupeři a postoupili do finálové skupiny pro Prahu 6. Pokud zopakují skvělé výkony, mohou pomýšlet na postup do celopražského finále.

• Starší a mladší žákyně se účastnily florbalového turnaje Prahy 6. Starší žákyně  vybojovaly medaile a pohár za 3. místo, na mladší žákyně zbylo nepopulární 4. místo.

• Starší žáci vybojovali 3. místo v Poháru Prahy 6 ve stolním tenisu.

• Chlapci 6.-7. a 8.- 9. tříd se zúčastnili fotbalového turnaje, kde byli velmi kvalitními protivníky pro všechny soupeře. Ve velmi silné konkurenci však na postup nedosáhli.

• Velmi úspěšní jsme byli na závodech v plavání, kdy jsme stáli na stupních vítězů hned patnáctkrát!

3. místo: 6x 50m volný způsob mladší žáci

• Na přespolním běhu "Okolo Džbánu" jsme si rozhodně ostudu neudělali. Druhé místo v celkovém pořadí obsadily kategorie mladších i starších žáků a starší žákyně skončily na dělené druhé-třetí pozici. V individuálním pořadí nejlépe dopadla na 2. místě Kateřina Váňová (ml. žákyně)

• V atletickém čtyřboji se naši žáci a žákyně umístili na 6. místě ze 13 přihlášených škol Prahy 6. Kategorie byly rozděleny na mladší a starší žactvo a body se sčítaly dohromody.

• Uvodní soutěží je každoročně aerobik. Dívky I. a II. stupně bojovaly v silné konkurenci. Na krásném 2. místě se umístila Kateřina Filipovská z 5. C.