Typy rodičovské výchovy

Přednáška pro rodiče. Úterý 24. 10. 2017 v 16:30 hodin v rodinném a komunitním Centru inspirace a tvořivosti, Charlese de Gaulla 18, Praha 6

Typy rodičovské výchovy

Autoritativní versus liberární rodič,

aneb odkud se berou naše výchovné postupy, překonávání výchovných stereotypů v rodině, míra kontroly a míra projevované lásky, odměny a tresty

• Termín: Úterý 24. 10. 2017 v 16:30 hodin
  • Lektorka: psycholožka Mgr. Zuzana Kocábová, primářka FN Motol
  • Délka trvání: 2 hodiny (přednáška + diskuze)
  • Vstupné: 100,- Kč (platba na místě)
  • Hlídací služba: 100,- Kč (po dobu trvání přednášky)
  • Místo konání: Centrum inspirace a tvořivosti, Charlese de Gaulla 188, Praha 6
  • Přihlášky zasílejte na: helena@obcanskainspirace.cz, nebo se hlaste osobně v CITU

Aktivity projektu Inspirace a prevence pro rodinu 2017 jsou podpořeny z dotačního programu MPSV a MHMP. Projekt Centra inspirace a tvořivost 2017 finančně podpořila MČ Praha 6

webové stránky zde

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.