British Council - jazykové YLE zkoušky

V červnu 2017 se na naší škole ve spolupráci s British Council naši žáci zúčastnili mezinárodních zkoušek YLE - ve třech jazykových úrovních STARTERS, MOVERS, FLYERS. Celkem zkoušku složilo 62 žáků 3. - 5. tříd.

22. září proběhlo slavnostní předávání certifikátů přímo v sídle British Council v Praze. Gratulujeme všem zúčastněným k velmi pěkným výsledkům a těšíme se na příští ročník.

B. Voráčková, M. Horníková

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.