Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života

Blíží se doba rozhodování o tom, jaké povolání si pro budoucnost žáci základních škol zvolí. V této souvislosti si dovoluje hlavní město Praha pozvat širokou veřejnost na přehlídku pražských středních a vyšších odborných škol Schola Pragensis 2017.

Ta se uskuteční v tradičních prostorách, v Kongresovém centru Praha ve dnech 23. až 25 listopadu 2017. Otevřeno bude ve čtvrtek a v pátek od 9:00 do 18:00, v sobotu bude možné výstavu navštívit od 9:00 do 15:00.

Na přehlídku a výstavu o pražském školství bude zvát plakát, jehož autorem je Pavel Kuja, student Střední školy designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní. Jeho návrh zvítězil v soutěži o nejlepší plakát na akci Schola Pragensis 2017 v konkurenci dalších 23 výtvorů. Informace o Schole Pragensis 2017 jsou k dispozici na webových stránkách www.scholapragensis.cz.

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.