Indiánské léto (MŠ)

Prožijte s námi týden plný zážitků, indiánských her, rytmické hudby, barevného tvoření a odpočinku v Teepee v naší indiánské vesnici.

Indiánské léto: Městský tábor v mateřské škole ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Termín: 6. 8. – 1 0. 8. 2018

Provoz: 7:00 - 17:00 hodin

Vhodné pro děti: 3-8 let

Cena: 2.400,- (včetně stravy)

Přihlášky a informace: skolka@zsemydestinnove.cz

Více informací zde

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách.