Volitelné předměty

V současné době probíhá v 5. a 7. ročníku výběr volitelných předmětů. Pro žáky 5. ročníků nabízíme od 6. třídy další cizí jazyk (němčinu, francouzštinu, španělštinu a pro žáky, kteří nemají zájem o další cizí jazyk, nabízíme sportovní hry + dramatickou výchovu + pracovní činnosti). V minulosti jsme nabízeli i ruský jazyk, ale setkali jsme se s malým zájmem. V 7. třídách si mohou žáci zvolit z těchto variant: anglická konverzace, cvičení z českého jazyka a matematiky, německý, francouzský nebo španělský jazyk jako 3. cizí jazyk. Rodiče závazně přihlašují žáky prostřednictvím elektronické žákovské knížky.

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.