Městský žákovský parlament

2. 11. 2018

První setkání Městského žákovského parlamentu proběhlo dne 1.11.2018. Poprvé v tomto školním roce se tak setkali předsedové a místopředsedové školních žákovských parlamentů ze všech škol Prahy 6.

Setkání probíhalo na ZŠ na náměstí Svobody, kde naši školu zastupovala naše předsedkyně parlamentu Nikola Piskáčková a místopředsedkyně Ksenia Budarina.

Žáci zde měli prostor navrhnout, čím by rádi vylepšili Prahu 6 - ať už to byly nápady z cest po Evropě o prázdninách či vlastní náměty na zlepšení okolí naší městské části. V druhé části setkání proběhly informace o tom, co který parlament chystá na letošní školní rok.

Vysvědčení

31. 1. 2019

Předávání vysvědčení za 1.pololetí školního roku 2018/19 (harmonogram výuky bude upřesněn).