Nápad pro šestku II

17. 10. 2018

Vážení rodiče,

obracím se na vás s žádosti o podporu nápadu na úpravu veřejného prostoru před školami ZŠ a MŠ nám. Svobody 2 a ZŠ a MŠ E. Destinnové. Hlasováním v Nápadu pro Šestku II můžete zvýšit pravděpodobnost, aby tento nápad mohl být úspěšný.

Tento prostor před školami volá po změně! Je to významné místo pro 1200 žáků a prostředí pro setkávání s velkým potenciálem nejen pro návštěvníky a zaměstnance škol. Současná zeleň, obklopená vysokým provozem aut, je výhodou a obrovskou příležitostí jí udělat atraktivnější a lépe využívanou. V okolí škol by měl být mobiliář vybízející k zastavení a příjemnému čekání na ratolesti. Chybí zde místo, které by mohly využívat samotní žáci ve věku 7-15let a bezpečně zde trávit čas s kamarády.

Moderní revitalizace s ohledem na celý koncept náměstí Svobody nabídne také místním obyvatelům a kolemjdoucím místo k zastavení a odpočinku.

Zeptejme se dětí, jakou oázu si tu přejí. Děti by se účastnily plánovacích workshopů s architektem.

Hlasujte do 31.10.2018 na www.napadprosestku.cz

Stačí se pomocí mobil. telefonu přihlásit, získat ověřovací kód a v kategorii velkých nápadů hlasovat pro nápad - Úprava veřejného prostoru před školami ZŠ a MŠ nám. Svobody 2 a ZŠ a MŠ E. Destinnové.

Nápad již podpořili ředitelé obou škol, Svoboda - nadační fond přátel školy a spolek Město přátelské k dětem,z.s.

Děkuji vám všem za podporu,

Markéta Patelová

navrhovatel

Mob: +420 728 210 964

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ