Odložení plyšoví mazlíčci mohou nadělat ještě mnoho radosti

28. 2. 2018

Žákovský parlament testuje své schopnosti v rámci charitativní akce, kterou se zvolení zástupci tříd rozhodli uskutečnit. Ve svých třídách by měli motivovat spolužáky ke sběru plyšových hraček. Ty totiž mohou udělat ještě mnoho radosti. Sbírka bude probíhat do konce února 2018. Poté bude potřeba nechat plyšáky odborně vyčistit a zabalit. Následně poputují do Českého červeného kříže, k hasičům, k záchranné službě, případně některé jiné organizaci, která je bude moci využít. Mnoho dárců se již našlo, pojďte tuto dobročinnou akci podpořit i vy.

Provoz MŠ uzavřen

29. 6. 2018

V době letních prázdnin od 30. 6. – 2. 9. 2018 bude provoz MŠ uzavřen. Z důvodu malého počtu přihlášených dětí je letní městský tábor MŠ v termínu 6. – 10. 8 2018 zrušen.