Parádní představení na soutěži v anglickém jazyce

10. 11. 2018

Dne 7. 11. 2018 se 15 žáků našich 5. tříd zúčastnilo soutěže v anglickém jazyce pod názvem HANDY DANDY a vedli jsme si skvěle!

Soutěž každoročně pořádá ZŠ Červený Vrch a zaměřena letos byla na oblast mluvnice a reálie anglicky mluvících zemí. Ve velké konkurenci základních škol z celé Prahy 6 dosáhly naše děti vynikajících výsledků, hned sedm z nich se umístilo mezi deseti nejlepšími. I ostatních osm žáků se umístilo v první třetině výsledkové listiny.

Lada Stašková 5.B, 1. místo

Karla Čerychová 5.D, 2. místo

Laura Chomynová 5.C, 3. místo

Emma Martin 5.B

Silvie Molitorová 5.B

Klára Suková 5.D

Charlotta Goldamerová 5.A

Blahopřejeme a těšíme se na slavností vyhodnocení, které se uskuteční koncem měsíce.

Blanka Voráčková

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.