Pohár Věry Čáslavské

14. 2. 2019

V druhém ročník tohoto městského turnaje tradičně startujeme ve všech sportech a kategoriích. Přečtěte si jak úspěšní jsme dosud byli.

FUTSAL: Mladší žáci potvrdili sílu v této disciplíně a vystříleli si pohodlný postup ze skupiny do finálového turnaje.

ŠPLH: I v této silově náročné soutěži jsme měli své reprezentanty na stupních vítězů.

PŘEHAZOVANÁ: V domácím prostředí se naše děvčata vyznamenala a v ketegorii šestých i sedmých tříd holky braly zlaté medaile.

HÁZENÁ: Ani starší žáci v tomto sportu příliš úspěšní nebyli. S jedinou výhrou jsme obsadili čtvrté místo.

ŠACHY: Velmi dobrých výsledků dosáhli naši šachysté, kteří se po zásluze objevili na stupních vítězů.

MIKULÁŠSKÁ LAŤKA:  V poslední disciplíně kalendářního roku jsme se radovali z umístění na třetím místě v družstvech a nejlepšího individuálního výkonu, o který se postaral Lukáš Prask z devátého ročníku.

PŘEHAZOVANÁ DĚTI: Novinkou v letošním ročníku Poháru Věry Čáslavské je zařazení soutěže v přehazované pro děti z nižšího stupně. Bohužel jsme skončili těsně pod stupni vítězů.

MINIHÁZENÁ: Házenkářům nižšího stupně se vedlo o něco lépe než jejich starším spolužákům a mohli se tak těšit z bronzových medailí.

HÁZENÁ: V sérii velmi vyrovnaných utkání jsme bohužel vždy prohráli těsným rozdílem.

FLORBAL DĚTI: V naši tradičně silné disciplíně jsme tentokrát příliš úspěšní nebyli a na medaile nedosáhli.

STOLNÍ TENIS: Bodově úspěšní jsme byli i v rámci tohoto turnaje. Když se na stupně vítězů postavilo družstvo mladších i starších žaček. V obou kategoriích jsme brali zlaté medaile a pro medaile bronzové si šli starší žáci. Vítězství pak pochopitelně znamenalo i postup do městského kola.

FLORBAL: Starší děvčata si vybojovala postup do finálové skupiny, kde skončila na třetí příčce. Ostatním kategoriím se do finálových skupin postoupit nepodařilo.

MINIFOTBAL: Mladší žáci uhráli skvělý výsledek, když přemožitele našli až v samotném finále. Starší žáci již tak úspěšní nebyli.

PLAVÁNÍ: Po nepříliš vydařených atletických soutěžích, jsme si spravili chuť v plavání a opět hrály hlavní roli naše starší děvčata. Po mimořádných výkonech holky téměř v každé disciplíně braly medaile a po zásluze vybojovaly postup do městského kola. Mladší žačky si také vedly  skvěle a medaile v individuálních disciplínách brali i chlapci.

PŘESPOLNÍ BĚH: V této soutěži nejlepšího výsledku dosáhla opět jen naše starší děvčata, která se v kategorii družstev dostala na bronzovou příčku.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ: Nejlepšího výsledku dosáhlo družstvo starších žákyň, které skončilo na čtvrtém místě. V ostatních kategoriích se příliš nedařilo.

AEROBIC: V soutěži startovalo 274 závodníků a závodnic. V silné konkurenci jsme se na bodované příčky nedostali.

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Den otevřených dveří MŠ

14. 3. 2019

Hlavní budova školy

Den otevřených dveří v MŠ pro děti a jejich rodiče od 10-12 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930.