Příběhy našich sousedů

5. 3. 2018

Příběhy našich sousedů je vzdělávací projekt neziskové organizace Post Bellum pro žáky osmých a devátých tříd základních škol.

Mají za úkol vyzpovídat pamětníka, natočit vzpomínky, digitalizovat fotografie, prozkoumat archivy a nakonec vytvořit rozhlasovou reportáž.

Pod vedením paní učitelky Soukupové zpracovával tým žákyň 9.C životní příběh paní Liny Čmolové. Kateřina Andreasová, Nikola Landers, Sára Miksová, Adéla Panošová a Julie Zedniková svojí závěrečnou prezentací v Národní technické knihovně nadchly obecenstvo i porotu a získaly 3.místo.

Provoz MŠ uzavřen

29. 6. 2018

V době letních prázdnin od 30. 6. – 2. 9. 2018 bude provoz MŠ uzavřen. Z důvodu malého počtu přihlášených dětí je letní městský tábor MŠ v termínu 6. – 10. 8 2018 zrušen.