Skvělé umístění našeho vánočního originálu!

13. 12. 2018

Krásné druhé místo po mohutném hlasovacím finiši a peněžní poukaz v hodnotě 10.000,- Kč si po zásluze odnáší náš originální vánoční stromeček.

Děkujeme všem, kteří se do hlasování zapojili a podpořili nás! Velké poděkování patří paní učitelce Dočkalové a dětem, které skvěle tento originální nápad zrealizovaly.

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ