Soutěž o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček

4. 12. 2018

Vážení rodiče, přátelé školy, milé děti, opět je tu soutěž o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček mezi základními školami na Praze 6. Pojďme společně využít potenciál velikosti naší školy. Pojďme všichni hlasovat pro náš originální stromeček věnovaný významnému výročí republiky.

Hlasování probíhá pomocí lajků - „To se mi líbí“ do 13. 12. 2018 12:00 hodin.

Ceny v soutěži:
1. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 20.000 Kč
2. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 10.000 Kč
3. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 5.000 Kč

Hlasovat můžete zde.

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.