Studijní pobyt s výukou angličtiny pro budoucí páté třídy

27. 3. 2018

Další možnost navštívit Velkou Británii, tentokráte pro budoucí páťáky. S přihlášením neváhejte.

Studijní pobyt s výukou angličtiny - Worthing; 5. třída (2018/19)

Program, základní informace a především závaznou přihlášku naleznete zde.

"Za klenoty severní Anglie" 6. - 9. třída:

Program, základní informace a především závaznou přihlášku naleznete zde.

Provoz MŠ uzavřen

29. 6. 2018

V době letních prázdnin od 30. 6. – 2. 9. 2018 bude provoz MŠ uzavřen. Z důvodu malého počtu přihlášených dětí je letní městský tábor MŠ v termínu 6. – 10. 8 2018 zrušen.