Studijní stáž na The Prague British School

25. 1. 2019

Kritéria výběrového řízení o možnost získání stipendia ke studiu v období duben-červen 2019

MČ Praha 6 a The Prague British School vypisují výběrové řízení na stipendium ke studiu v The Prague British School v období duben-červen 2019 pro žáka/yně 4. ročníku ZŠ a MŠ Emy Destinnové.

Přihlášky vydávají TU.  Žák/yně, který/á stipendium získá, bude vybrán/a komisí (TU, učitel AJ, vedení školy). Kritéria výběrového řízení:

1/ Podaná přihláška do 26. 2. 2019 k TU,  ke stažení zde

2/ Výsledky pololetního studia AJ

3/ Výsledek písemného srovnávacího testu z AJ

4/ Doporučení vyučujícího AJ a TU

5/ Vysvědčení za 1. pololetí

6/ Ústní pohovor 7. 3. 2019

7/ Prohlášení, že můj syn/dcera není z bilingvní rodiny, nepobýval/a víc

než ½ roku v anglicky mluvící zemi a nechodil/a do mezinárodní školy.

V případě rovnosti získaných bodů se o tom, kdo stipendium získá, bude losovat. Povinností vybraného žáka/yně, bude, aby si podle individuálního plánu doplnil/a učivo probírané v naší škole.