Velký den pro malé školáky

3. 9. 2018

Dne 3. 9. 2018 proběhlo slavnostní zahájení školního roku 2018/19. Do 1. ročníku přišel přivítat nové prvňáčky i jejich rodiče zástupce MČ Praha 6  MUDr. Marian Hošek, ředitel školy Mgr. Ota Bažant a paní zástupkyně Mgr. Jitka Dvořáková. Prvňáčkům i rodičům popřáli mnoho krásných školních zážitků i úspěchů. Pan ředitel přivítal i žáky 3. ročníku v Českomalínské a děti z mateřské školy.

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.