XIX. ročník Soutěže pro šikovné děti se zájmem o angličtinu

22. 3. 2019

V obrovské konkurenci 38 základních, jazykových a mezinárodních škol z celého středočeského kraje a v konkurenci 150 soutěžících dosáhly naše žákyně 5. ročníků velkého úspěchu.

Ema Werbiková (5. D) - 1. místo

Anna Levy (5. A) a Lada Stašková (5. B) počtem bodů obsadily umístění do 10. místa.

Soutěž se uskutečnila ve středu 20. března 2019 v ZŠ s RVJ Bronzová v Praze 5. Žáci soutěžili v různých disciplínách - jako je znalost reálií anglicky mluvících zemí, slovní zásoba, křížovky, osmisměrky. Ve finále  konverzovali  na vylosované téma a  předváděli volnou disciplínu - píseň, báseň...

Moc gratulujeme

B.Voráčková