Zimní království

18. 1. 2019

Naše druhé setkání předškoláků proběhlo pod kouzelnou hůlkou královny Zimy.

Nejprve jsme se všichni přivítali a povídali si o zimě, ale i o škole. Společně jsme si zazpívali píseň „Sněží“ a potom jsme se rozdělili do tří skupinek, které se v průběhu setkání prostřídali na všech stanovištích. Jedna skupinka pracovala na pracovních listech s nejrůznějšími úkoly. Druhá skupinka si vyzkoušela, jak se pracuje u tabule. Třetí skupinka vytvářela ze čtvrtky postavičku zimní královny, kterou si každý odnesl domů. Závěrem jsme si opět zazpívali píseň „Sněží“. Rozloučili jsme se a těšíme se na další setkání.

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Den otevřených dveří MŠ

14. 3. 2019

Hlavní budova školy

Den otevřených dveří v MŠ pro děti a jejich rodiče od 10-12 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930.