Anglická soutěž

9. 2. 2018

Dne 1. února se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Celkem se soutěže zúčastnilo 28 žáků II.stupně. Velká pochvala patří všem žákům, kteří prokázali výborné znalosti.

• V kategorii 6. a 7. tříd se na I. místě umístil Matyáš Frank ze 7.B, na II. místě Oliver Červinka ze 6.C a na III. místě Max Hrdlička ze 7.A.

• V kategorii 8. a 9. tříd se na 1. - 2. místě umístili Tobias Topol z 9.A a Kateřina Andreasová z 9.C, na třetím místě Anika Bělohlávková z 9.B.

• V kategorii IB zvítězila Natálie Obručová ze 6.C a v kategorii IIB zvítězila Francis Nina Princová z 8.C. Všem vítězům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole.

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.