Bezlepková dieta opět v jídelníčku

3. 1. 2017

Od 3. 1. 2017 vaří školní jídelna opět bezlepkovou dietu. Dieta je pouze pro děti, které mají potvrzení od lékaře o nutnosti dodržování bezlepkové stravy.

Cena oběda:

• do 6 let: 26,- Kč
  • 7 - 10 let: 29,- Kč
  • 11 - 14 let: 31,- Kč
  • 15 a více: 32,- Kč

Bližší informace obdržíte v kanceláři ŠJ

Mgr. Ota Bažant, ředitel školy

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.