British Council - jazykové YLE zkoušky

V červnu 2017 se na naší škole ve spolupráci s British Council naši žáci zúčastnili mezinárodních zkoušek YLE - ve třech jazykových úrovních STARTERS, MOVERS, FLYERS. Celkem zkoušku složilo 62 žáků 3. - 5. tříd. 22. září proběhlo slavnostní předávání certifikátů přímo v sídle British Council v Praze. Gratulujeme všem zúčastněným k velmi pěkným výsledkům a těšíme se na příští ročník. B. Voráčková, M. Horníková

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno