British Council - jazykové YLE zkoušky

V červnu 2017 se na naší škole ve spolupráci s British Council naši žáci zúčastnili mezinárodních zkoušek YLE - ve třech jazykových úrovních STARTERS, MOVERS, FLYERS. Celkem zkoušku složilo 62 žáků 3. - 5. tříd. 22. září proběhlo slavnostní předávání certifikátů přímo v sídle British Council v Praze. Gratulujeme všem zúčastněným k velmi pěkným výsledkům a těšíme se na příští ročník. B. Voráčková, M. Horníková

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách.