Den integrovaného záchranného systému

V úterý 20. června se na naší škole sešly všechny složky IZS a mohl tak proběhnout „Den integrovaného záchranného systému“.

Děti se postupně seznámily s prací všech složek. Hned na úvod viděly práci policejního psa. Poté si vyzkoušely resuscitovat pod vedením lektorky z Červeného kříže, besedovat mohly o práci Policie ČR a poslechly si, jak postupovat v krizových situacích. Dále si měly možnost prohlédnout vybavení vojenské policie i pražských hasičů.

video zde

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno