Den integrovaného záchranného systému

22. 10. 2017

V úterý 20. června se na naší škole sešly všechny složky IZS a mohl tak proběhnout „Den integrovaného záchranného systému“.

Děti se postupně seznámily s prací všech složek. Hned na úvod viděly práci policejního psa. Poté si vyzkoušely resuscitovat pod vedením lektorky z Červeného kříže, besedovat mohly o práci Policie ČR a poslechly si, jak postupovat v krizových situacích. Dále si měly možnost prohlédnout vybavení vojenské policie i pražských hasičů.

video zde

Provoz MŠ uzavřen

29. 6. 2018

V době letních prázdnin od 30. 6. – 2. 9. 2018 bude provoz MŠ uzavřen. Z důvodu malého počtu přihlášených dětí je letní městský tábor MŠ v termínu 6. – 10. 8 2018 zrušen.