Den integrovaného záchranného systému

20. 6. 2017

V úterý 20. června se na naší škole sešly všechny složky IZS a mohl tak proběhnout „Den integrovaného záchranného systému“.

Děti se postupně seznámily s prací všech složek. Hned na úvod viděly práci policejního psa. Poté si vyzkoušely resuscitovat pod vedením lektorky z Červeného kříže, besedovat mohly o práci Policie ČR a poslechly si, jak postupovat v krizových situacích. Dále si měly možnost prohlédnout vybavení vojenské policie i pražských hasičů.

video zde

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.