Den integrovaného záchranného systému

V úterý 20. června se na naší škole sešly všechny složky IZS a mohl tak proběhnout „Den integrovaného záchranného systému“.

Děti se postupně seznámily s prací všech složek. Hned na úvod viděly práci policejního psa. Poté si vyzkoušely resuscitovat pod vedením lektorky z Červeného kříže, besedovat mohly o práci Policie ČR a poslechly si, jak postupovat v krizových situacích. Dále si měly možnost prohlédnout vybavení vojenské policie i pražských hasičů.

video zde

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...