Excelentní jazyková škola

ZŠ a MŠ Emy Destinnové obhájila pro příští školní rok 2017/18 titul Excelentní jazyková škola Prahy 6. Podmínkou k získání tohoto titulu jsou výborné výsledky ve výuce cizích jazyků, výuka předmětu v cizím jazyce - v našem případě výtvarné výchovy a pracovních činností, mezinárodní spolupráce a začlenění rodilých mluvčích. Děkujeme všem, kteří se na získání titulu podíleli.

Příběhy našich sousedů

Národní technická knihovna

Závěrečná prezentace žákyň 9. ročníku proběhne ve čtvrtek 1. března 2018 od 15:30 v NTK.