Go-kurz

Dlouholetou tradici seznamovacích kurzů jsme neporušili ani v letošním roce, kdy opět šesté ročníky vyrazily směr Máchův Mlýn. Během dvou a půl dne jednotlivé třídy absolvovaly nabitý program plný soutěží a her zaměřených na spolupráci, důvěru a kreativitu. To vše pod vedením zkušených lektorů z řad pedagogického sboru. Věříme, že si všichni účastníci Gokurz užili, lépe poznali svého nového třídního učitele a nové spolužáky.

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách.