I. zasedání Městského žákovského parlamentu

24. 11. 2017

Dne 23. 11. 2017 na ÚMČ Praha 6 proběhlo první setkání zástupců žáků základních škol Prahy 6, kteří byli zvoleni školami do Městského žákovského parlamentu. ZŠ Emy Destinnové zastupují zvolení žáci Kryštof Háša (9.B) a Gabriel Arellanes (8.A).

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.