Madrid 2017

5. 6. 2017

Jako každoročně i letos pořádala naše škola ve spolupráci s partnerskou školou Colegio-Estudio v Madridu výměnný pobyt dětí 6. a 7. ročníku. Jeden týden strávily děti ze Španělska v Praze a další týden prožily naše děti v rodinách a ve škole v Madridu.

Navštívili jsme spoustu madridských památek, světoznámou galerii Prado a královský palác El Escorial. Byli jsme pozváni na nádherné ohnivé flamenco, poobědvali jsme v typické španělské restauraci v centru města, v chocolatería jsme si pochutnali na horké čokoládě a španělských churros...

Cílem tohoto pobytu bylo zdokonalení se ve španělštině a poznávání španělského místního i rodinného prostředí, zvyklostí i gastronomie. Pobyt se velmi vydařil a určitě se rádi budeme do Madridu znovu vracet.

Bronislava Sochorová

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ