Nečekaná bronzová radost

13. 6. 2018

Zdá se, že cesta nového školního webu se ubírá správným směrem. Ve finále soutěže školních webů jsme stanuli na stupních vítězů!

Naše škola se letos poprvé zúčastnila soutěže školních webů sCOOL web, kterou vyhlašuje společnost EDUin, a ve které se hodnotí nejlepší weby základních a středních škol. Vyhlášení vítězů proběhalo ve středu 6. 6. 2018 na konferenci v Praze, kde náš nový web uspěl v kategorii úplných základních škol, když jsme se umístili na třetím místě.

Z tohoto úspěchu máme obrovskou radost. Budeme se i nadále snažit informovat o novinkách a akcích ve škole, využívat nový web jako další komunikační kanál nejen s Vámi rodiči, ale i širokou veřejností. Abychom v příštím roce dopadli ještě lépe, budeme moc rádi, když nám na náš školní web poskytnete zpětnou vazbu a tipy na vylepšení (matej.mechura@zsemydestinnove.cz).

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.