Nečekaná bronzová radost

13. 6. 2018

Zdá se, že cesta nového školního webu se ubírá správným směrem. Ve finále soutěže školních webů jsme stanuli na stupních vítězů!

Naše škola se letos poprvé zúčastnila soutěže školních webů sCOOL web, kterou vyhlašuje společnost EDUin, a ve které se hodnotí nejlepší weby základních a středních škol. Vyhlášení vítězů proběhalo ve středu 6. 6. 2018 na konferenci v Praze, kde náš nový web uspěl v kategorii úplných základních škol, když jsme se umístili na třetím místě.

Z tohoto úspěchu máme obrovskou radost. Budeme se i nadále snažit informovat o novinkách a akcích ve škole, využívat nový web jako další komunikační kanál nejen s Vámi rodiči, ale i širokou veřejností. Abychom v příštím roce dopadli ještě lépe, budeme moc rádi, když nám na náš školní web poskytnete zpětnou vazbu a tipy na vylepšení (matej.mechura@zsemydestinnove.cz).

Předškolák: Podzimní hrátky

15. 11. 2018

Českomalínská

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Nebuďme lhostejní - Recyklace

21. 11. 2018 - 22. 11. 2018

Školní projekt „Nebuďme lhostejní – Recyklace“, všechny třídy se zúčastní besedy a pracovní dílny podle harmonogramu v rámci rozvrhu tříd