Regensburg

12. 6. 2017

Oblíbený zájezd školáků ze 6. - 9. ročníku, kteří se učí němčinu, se uskutečnil ve středu 7.6.2017.

Mladší i nejstarší žáci naší školy si prohlédli nejvýznamnější pamětihodnosti města, seznámili se historií i současností Regensburgu, využili i možnost samostatně jednat v němčině (nákupy, občerstvení) a strávili téměř dvě hodiny v aquaparku Westbad. Akce se dětem líbila, všichni se ve zdraví vrátili k večeru do svých pražských pelíšků...

TD

video zde

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ