Regensburg

12. 6. 2017

Oblíbený zájezd školáků ze 6. - 9. ročníku, kteří se učí němčinu, se uskutečnil ve středu 7.6.2017.

Mladší i nejstarší žáci naší školy si prohlédli nejvýznamnější pamětihodnosti města, seznámili se historií i současností Regensburgu, využili i možnost samostatně jednat v němčině (nákupy, občerstvení) a strávili téměř dvě hodiny v aquaparku Westbad. Akce se dětem líbila, všichni se ve zdraví vrátili k večeru do svých pražských pelíšků...

TD

video zde

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.