Školní akademie 2016/17

18. 10. 2017

Školní akademie patří k tradičním akcím naší školy. Děti z prvního i druhého stupně při nich předvádějí  krásná pěvecká, hudební a taneční vystoupení. Žáci se také uplatňují jako moderátoři. V závěru celého programu svá taneční čísla předvádějí deváťáci, kteří se tak zpravidla originálním způsobem loučí se školou. V několika posledních ročnících školní akademie vystupovaly i paní učitelky a ani letos nevynechaly.
Akademie se vždy setká s velkým ohlasem publika, a to jak na dopoledních generálkách pro žáky, tak zvláště při večerním vystoupení, kdy účinkujícím přijdou zatleskat jejich rodiče a příbuzní i ostatní žáci školy - nejen současní, ale i mnozí absolventi.

více fotek zde a video zde

Provoz MŠ uzavřen

29. 6. 2018

V době letních prázdnin od 30. 6. – 2. 9. 2018 bude provoz MŠ uzavřen. Z důvodu malého počtu přihlášených dětí je letní městský tábor MŠ v termínu 6. – 10. 8 2018 zrušen.

Vysvědčení

29. 6. 2018

29. 6. 2018 proběhne od 8.- 8.45 hod. rozdávání vysvědčení v jednotlivých třídách. V 8.45 hod. bude výuka ukončena. Žáci 1.stupně mohou využít služeb školní družiny ve spojeném oddělení na každé budově školy do 18 hod. Výdej obědů ve ŠJ bude od 10-12 hod.