Školní akademie 2016/17

Školní akademie patří k tradičním akcím naší školy. Děti z prvního i druhého stupně při nich předvádějí  krásná pěvecká, hudební a taneční vystoupení. Žáci se také uplatňují jako moderátoři. V závěru celého programu svá taneční čísla předvádějí deváťáci, kteří se tak zpravidla originálním způsobem loučí se školou. V několika posledních ročnících školní akademie vystupovaly i paní učitelky a ani letos nevynechaly.
Akademie se vždy setká s velkým ohlasem publika, a to jak na dopoledních generálkách pro žáky, tak zvláště při večerním vystoupení, kdy účinkujícím přijdou zatleskat jejich rodiče a příbuzní i ostatní žáci školy - nejen současní, ale i mnozí absolventi.

více fotek zde a video zde

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...